Dzień Górnika 2005

Obchody "Dnia Górnika 2005" w KGHM Polska Miedź S.A.

Honorowe Szpady Górnicze otrzymali:
Oddział ZG "Lubin": Marek Adamusiak; Jan Benedyk; Ryszard Berg; Waldemar Brocki; Ryszard Chojnecki; Henryk Czerniak; Artur Czerwiński; Zbigniew Dym; Janusz Ferenc; Zbigniew Firlit; Henryk Focht; Zbigniew Gnojski; Ryszard Gradziński; Andrzej Harych; Jan Hul; Krzysztof Jagiełło; Eugeniusz Janulewicz; Andrzej Jaszczyński; Jerzy Karaban; Adam Kłobucki; Tadeusz Kobeluszczyk; Mariusz Koliński; Ireneusz Kołkowski; Janusz Kołodziej; Mieczysław Koszkało; Edmund Kotek; Krzysztof Kownacki; Marek Kozłowski; Leszek Krawczyk; Zdzisław Kukiełka; Stanisław Kwapień; Andrzej Lis; Jerzy Lisik; Andrzej Machnicki; Bogusław Maciejczyk; Ryszard Maczyta; Jan Malec; Jerzy Małota; Henryk Marceniuk; Krzysztof Marczak; Ryszard Mech; Andrzej Mendel; Julian Michalak; Marek Mogielski; Roman Musiał; Dariusz Nowak; Czesław Olejnik; Andrzej Oleksiewicz; Andrzej Orzechowski; Ryszard Pala; Mieczysław Pernach; Leszek Pędziwiatr; Władysław Pituch; Eugeniusz Polak; Michał Prokopczak; Zbigniew Przychocki; Stanisław Przydatek; Mieczysław Pudlak; Mirosław Rachwał; Janusz Rataj; Mariusz Rataj; Władysław Rutkowski; Wojciech Seredyński; Andrzej Sobolewski; Bogusław Sokal; Józef Sowizdrzał; Józef Stembalski; Jan Studziński; Janusz Sypniewski; Mirosław Szafran; Mirosław Szczepański; Stanisław Szlęzak; Jerzy Sznajder; Stanisław Szumilas; Bronisław Szylak; Jan Szynkiewicz; Maciej Świtalski; Stanisław Święcicki; Zbigniew Toczek; Roman Wasiukiewicz; Zenon Wasylik; Zbigniew Wąsik; Ryszard Wdowiak; Andrzej Wiraszka; Krzysztof Witwicki; Stanisław Wojciukiewicz; Bogusław Wojtas; Zbigniew Zajączkowski; Zenon Zamróz; Adam Zdrojewski; Krzysztof Zelma; Bogusław Ziemieńczuk; Kazimierz Zychal.

Oddział ZG "Polkowice-Sieroszowice": Zbigniew Antończak; Tadeusz Bagrowski; Gabriel Bakalarczyk; Mirosław Bawolski; Stanisław Biedrzycki; Ryszard Błaszczyk; Gabryel Bochyński; Ryszard Bojarski; Andrzej Bojas; Mirosław Brzozowski; Janusz Buczek; Jan Budny; Zdzisław Budziak; Andrzej Budziński; Ireneusz Cichy; Jan Czech; Zbigniew Czechowski; Edward Długosz; Jerzy Drabarz; Andrzej Drop; Zenon Dudek; Franciszek Dziadkiewicz; Marek Dziublewski; Jerzy Eichstadt; Henryk Fediów; Grzegorz Filipiak; Mirosław Fiszer; Mirosław Gałka; Czesław Garboś; Janusz Gaziński; Andrzej Gerus; Andrzej Głowacki; Tadeusz Gol; Kazimierz Golinczak; Mariusz Grafling; Andrzej Gręda; Marek Gruszka; Mieczysław Grzybowski; Zenon Gubar; Jan Guzik; Henryk Hekert; Janusz Hołowiecki; Leszek Hoppe; Jarosław Hynek; Tadeusz Izydorczyk; Bronisław Jach; Janusz Jania; Leon Janowski; Andrzej Jarmułowicz; Marek Jarząb; Henryk Jóźwiak; Eugeniusz Jóźwik; Wiesław Jurkowski; Ryszard Kacprzak; Witold Kaczor; Mirosław Kaszycki; Krzysztof Kata; Władysław Kazojć; Władysław Kidoń; Mieczysław Kijewski; Mieczysław Kiliński; Roman Kirczuk; Kazimierz Klahs; Jan Kobylarz; Zbigniew Kokowski; Stefan Kolasa; Roman Kołtun; Ireneusz Korzeń; Mirosław Kowalczyk; Bogdan Kowalski; Marek Kowalski; Henryk Kozłowski; Jerzy Krawczyk; Krzysztof Krzyszkiewicz; Jan Kucharczyk; Bogdan Kupaj; Gustaw Kurcyk; Bronisław Laszczyk; Stanisław Leśniak; Grzegorz Libionka; Eugeniusz Liszczyński; Edward Loch; Stanisław Lubaski; Sylwester Łukasik; Leszek Łukaszewski; Andrzej Łyga; Krzysztof Maciorowski; Stefan Madej; Zbigniew Madera; Jan Makles; Mirosław Malik; Ignacy Malinowski; Leon Matujzo; Janusz Maurek; Kazimierz Mazur; Zbigniew Mazurkiewicz; Marian Michalak; Jerzy Mosica; Bogusław Motylewski; Karol Mroczek; Jerzy Mroczko; Marian Nanikowski; Józef Naumczuk; Jerzy Nogal; Mirosław Nowak; Jerzy Owczarczak; Ryszard Pałubiński; Adam Piecyk; Jerzy Pilarski; Zygmunt Podsiadlikowski; Paweł Pogorzelec; Bogdan Polerowicz; Stanisław Poprawa; Adam Proć; Marek Pruchniak; Roman Prymatczuk; Zbigniew Przybylski; Zbigniew Przybył; Krzysztof Radło; Grzegorz Ratajczak; Kazimierz Rosik; Kazimierz Rożek; Marek Rudy; Edward Rumak; Krzysztof Rusin; Mirosław Sachmata; Mieczysław Sarnowski; Zbigniew Schulz; Stanisław Setlik; Tadeusz Sikora; Lech Skopiak; Bogusław Skowron; Marek Skrzypczak; Krzysztof Snowyda; Stefan Sroczyński; Jerzy Stach; Andrzej Stankiewicz; Adam Starego; Tadeusz Stawicki; Jerzy Stawski; Krzysztof Stoparek; Józef Struś; Zbigniew Sulikowski; Mirosław Sułkowski; Michał Suszka; Piotr Szabla; Stanisław Szczerbal; Roman Szelast; Zbigniew Szkurłat; Edward Szymczak; Zbigniew Wach; Andrzej Wajs; Mieczysław Walulik; Piotr Warzybok; Bogusław Wasilewski; Leszek Wawrzyniak; Ryszard Wągrodny; Edward Wojtyla; Ryszard Worońko; Henryk Woźniak; Stanisław Wydysz; Zygmunt Zazula; Władysław Zbierzak; Stanisław Zychal; Stanisław Żak.

Oddział ZG "Rudna": Dariusz Adamczuk; Arkadiusz Adamczyk; Jan Baczyński; Elwir Baj; Jerzy Bałecki; Marian Baryluk; Wiesław Bąk; Mirosław Bonifaczuk; Marek Borowiak; Józef Bruchal; Jan Bubiłek; Jerzy Byler; Janusz Chmielnicki; Zdzisław Chmura; Leszek Cichocki; Leszek Cieślik; Mirosław Czapliński; Józef Czernysz; Tadeusz Dembiński; Mieczysław Domatowicz; Tadeusz Dosiak; Włodzimierz Drzazga; Stefan Dyczko; Tadeusz Dziechciarz; Marek Fijałkowski; Krzysztof Furmanek; Romuald Furmanowicz; Juliusz Giermek; Kazimierz Golicz; Adam Grabski; Lech Grudziński; Wiesław Gumiela; Lesław Hawran; Zbigniew Hercog; Stefan Hływa; Bogusław Hubka; Bronisław Iwasiuk; Ryszard Janczyn; Zbigniew Janus; Jan Januszkiewicz; Jan Jarmoliński; Paweł Jastrowicz; Janusz Kaczmarczyk; Ryszard Kaczor; Jerzy Kapica; Tomasz Karolczak; Adam Klepacz; Tadeusz Kobel; Bogdan Konopka; Andrzej Kopyciel; Mieczysław Korcipa; Marek Korobajło; Arkadiusz Kosiedowski; Zbigniew Kościelniak; Kazimierz Kościewicz; Zbigniew Kowalczyk; Adam Kozioł; Władysław Krasowski; Tadeusz Krawczyk; Roman Królikowski; Zenon Krzywański; Wojciech Kubisz; Bogusław Kuc; Adam Kulbacki; Zdzisław Kuzyszyn; Zbigniew Laska; Zbigniew Laskowski; Jan Lewenko; Franciszek Łajtar; Józef Łaniocha; Andrzej Łażewski; Leszek Magiera; Michał Majewicz; Jan Maszański; Krzysztof Matusiak; Stanisław Michalski; Andrzej Mikołajczak; Krzysztof Mikuła; Andrzej Nagiet; Tadeusz Niedźwiedź; Wojciech Nobis; Marek Nowacki; Andrzej Nowak; Mirosław Nowak; Stanisław Nowak; Mirosław Nowakowski; Józef Nóżka; Edward Odasz; Stanisław Pachel; Lech Pałach; Julian Pawluch; Adam Piątkowski; Kazimierz Piechurski; Grzegorz Piotrowski; Mirosław Piszcz; Ryszard Plewko; Paweł Prokopczak; Ryszard Przyłębski; Zdzisław Rembiszewski; Krzysztof Retel; Stefan Roszak; Edward Rudkowski; Stanisław Ryśkiewicz; Mirosław Rzepka; Wiesław Salczyński; Kazimierz Semenowicz; Władysław Serafin; Tadeusz Skrzypek; Jan Sobuś; Stanisław Sołowicz; Aleksander Stępień; Mirosław Strzelczyk; Roman Studenny; Marian Szłapka; Ryszard Szpociński; Sławomir Szymański; Ryszard Szytko; Henryk Telesz; Krzysztof Tomaszewski; Marek Tudaj; Ryszard Ułazowski; Jan Wachnik; Jan Wasilewski; Mieczysław Wąsowski; Roman Wesołowski; Zbigniew Wiśniewski; Jan Wojciechowski; Mieczysław Wojtowicz; Janusz Wojtysiak; Marian Wołowiec; Gabriel Wożniak; Stanisław Wróblewski; Bronisław Wysopal; Jan Zaderski; Henryk Zamróz; Mirosław Ziętal; Wiesław Ziobro; Jan Żerelik; Lesław Żyła; Kazimierz Żyra; Eugeniusz Żywek.

Oddział ZWR: Jan Korczak; Ryszard Szmik; Stanisław Stempniak; Piotr Piasny; Roman Gaworski; Zenon Rosiak; Stanisław Jarosz; Andrzej Gąbka; Sylwester Kamiński; Marian Ziomek.

Oddział JRGH - Antoni Duszeńko.

Biuro Zarządu: Stefan Kwaśny; Mieczysław Mżyk; Robert Nowak; Sławomir Pakulski; Bogusław Szyszka; Witold Zielonko.

PeBeKa S.A.: Andrzej Ancerowicz; Zbigniew Andruchów; Zbigniew Bobryk; Krzysztof Cywilis; Michał Galik; Edward Gawroński; Adam Guratowski; Henryk Gwóźdź; Jan Ikoniak; Jacek Kaliski; Władysław Kaziniec; Janusz Kisielewicz; Karol Koziński; Ryszard Kozłowski; Jerzy Langowski; Bogusław Łoza; Stefan Piaseczny; Jan Rychter; Józef Sarnicki; Wiesław Stroczyński; Leon Zimowski.

INOVA Centrum Innowacji Technologicznych: Andrzej Niziołek; Waldemar Osman.

Wykaz nadanych odznak "Zasłużony dla KGHM Polska Miedź S.A."
Oddział ZG "Lubin": Tomasz Jarzębowski; Janusz Kaszuba; Wanda Lemańska; Jerzy Lewicki; Teresa Pete; Elżbieta Regulska; Kazimierz Rzepa; Mariusz Sitek; Józef Smalec; Jerzy Stąporek; Piotr Strzelecki; Barbara Suszko; Waldemar Szymański; Waldemar Szymkowiak; Stanisław Wojciukiewicz Wojciukiewicz; Piotr Worobel.

Oddział ZG "Polkowice-Sieroszowice": Maria Bethke; Jerzy Dąbrowski; Andrzej Giba; Krzysztof Gierłachowski; Piotr Gromadzki; Bogusław Grzesiak; Teresa Hipp; Stanisław Jagodziński; Andrzej Kąca; Tadeusz Kopeć; Grzegorz Kornatowski; Rafał Kulczycki; Stefan Laskownicki; Mirosław Laskowski; Jan Leńczuk; Janusz Litwicki; Henryk Malchrzycki; Czesław Maliszewski; Zbigniew Michalak; Józef Mikołajczak; Edward Morawski; Czesław Mordarski; Władysław Pieczarski; Regina Sikora-Foksa; Jacek Szafran; Marian Szkurat; Zygmunt Więcławski; Pelagia Wincenciak; Mirosław Wojtczak.

Oddział ZG "Rudna": Bogusław Bilewicz; Stanisław Bolaczek; Leszek Boruch; Zbigniew Bryła; Marek Czajka; Roman Czechowski; Jerzy Ewkowski; Adam Holst; Marek Leszczyński; Janusz Lichtański; Józef Lindmajer; Jan Lubczyński; Krystyna Magnowska-Reucka; Zygmunt Majewski; Mieczysław Mastaj; Stanisław Michalski; Andrzej Mizgała; Alfreda Niezgoda; Jan Pisarski; Edward Pitera; Dariusz Sobielarski; Mirosław Suszko; Andrzej Szymański; Piotr Trempała; Jolanta Wiąckiewicz; Marek Wieczysty; Zbigniew Woźniak.

Oddział ZWR: Aleksander Ciechanowicz; Bogumiła Mackało; Jan Paszkowiak; Krystyna Stefanowska; Jan Szkolnicki; Jan Wysocki.

Oddział Zakład Hydrotechniczny: Henryk Jarząb; Edward Skrzypicki.

Oddział JRGH: Sławoj Idzikowski; Kazimierz Wojtarowicz.

Oddział COPI: Waldemar Głąbiński; Wanda Wolanin; Lidia Żarska.

Biuro Zarządu: Helena Badora; Janina Barańska; Marek Bestrzyński; Tadeusz Jurek; Mieczysław Maksimczyk; Ewa Olszewska-Pułka; Lucjan Paraszczuk; Ludwika Szymańska; Dorota Żabczak.

MCZ S.A.: Waldemar Jastrzębski; Grzegorz Libner; Joanna Stankiewicz-Olczyk; Zbigniew Szpich; Irena Szykowna.

PeBeKa S.A.: Janusz Ambroziak; Jan Basałyga; Stanisław Dobroć; Robert Komisarz; Arkadiusz Kowalczyk; Mariusz Landwójtowicz; Andrzej Marciniak; Ryszard Orłowski; Teresa Stafin.

DFM ZANAM-LEGMET: Andrzej Czajkowski; Józef Łagoda; Stanisław Marzec; Ryszard Ślufarski; Marek Tomczyk.

CBPM Cuprum Wrocław - Michał Solarewicz.

INOVA: Kazimierz Dajer; Stanisław Garłowski; Bożena Tabiś.

Pol Miedź Trans: Marian Gawron; Piotr Hałuszczak; Mirosław Janiszewski; Andrzej Kobierski.

Odznaka została nadana również dla Klubu Honorowych Dawców Krwi "Serce Górnika" przy Zakładach Górniczych "Lubin".

Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski nadany przez Prezydenta RP - Wiktor Błądek (Wiceprezes Zarządu ds. Górnictwa).

Odznaki "Zasłużony dla Górnictwa RP" otrzymali: Tadeusz Bartosz (ZG "Rudna"); Mieczysław Bednarek (ZG "Rudna"); Ryszard Biernacki (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Bolesław Borysiewicz (ZG "Rudna"); Michał Brysik (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Waldemar Brzózka (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Zdzisław Chmura (ZG "Rudna"); Zenon Dzikowski (ZG "Rudna"); Piotr Galant (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Adam Ganczar (ZG "Rudna"); Mirosław Garbowski (ZG "Rudna"); Władysław Grocki (ZG "Rudna"); Krzysztof Grzempowski (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Michał Jędrzejec (Biuro Zarządu); Adam Jurczak (ZG "Lubin"); Mirosław Kotulski (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Andrzej Kowal (ZG "Lubin"); Zbigniew Kurzepa (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Stefan Laskownicki (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Artur Łużny (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Adam Maj (CBR Cuprum Wrocław); Ryszard Małecki (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Robert Osman (ZG "Rudna"); Grzegorz Patykowski (ZG "Lubin"); Bogdan Pazik (ZG "Rudna"); Dariusz Satuła (ZG "Rudna"); Jacek Sikora (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Zbigniew Sitny (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Bronisław Sopniewski (ZG "Rudna"); Andrzej Sowa (ZWR); Wiesław Stawiczy (ZG "Rudna"); Roman Such (ZG "Lubin"); Leszek Szcześniak (ZWR); Bogusław Szydłak (ZG "Rudna"); Edward Szymczak (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Bogusław Tudej (ZG "Rudna"); Edward Warzecha (ZG "Lubin"); Julian Ząbek (ZG "Lubin"); Jerzy Zdeb (ZWR); Czesław Zieliński (ZG "Lubin"); Janusz Żurek (ZG "Lubin").

Odznaczenia państwowe z okazji "Dnia Górnika 2005"
Złoty Krzyż Zasługi: Jan Akus (ZWR); Kazimierz Furmański (ZWR); Adam Jarmołowicz (ZG "Lubin"); Bogdan Kawczyński (ZG "Lubin"); Tadeusz Kubis (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Czesław Małczak (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Wojciech Maślanka (Zakład Hydrotechniczny); Mirosława Rolnicka (Biuro Zarządu); Andrzej Rybiński (ZG "Lubin"); Marian Ryczko (ZG "Lubin"); Leszek Rzepnicki (Biuro Zarządu); Zbigniew Sawicz (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Stefan Sroczyński (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Stanisław Stembalski (ZWR); Bogusław Szyszka (Biuro Zarządu); Tadeusz Tadych (ZG "Rudna"); Wacław Tarasek (Zakład Hydrotechniczny); Piotr Walczak (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Henryk Wieszczek (ZG "Lubin"); Andrzej Wiraszka (ZG "Lubin"); Grzegorz Zawadzki (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Stanisław Zboiński (Zakłady Wzbogacania Rud).

Srebrny Krzyz Zasługi: Jerzy Amerek (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Stanisław Baranowski (ZG "Lubin"); Wojciech Bartoń (Biuro Zarządu); Jan Bernas (ZG "Rudna"); Krzysztof Białobrzeski (ZG "Rudna"); Wojciech Boczar (Biuro Zarządu); Zbigniew Buczek (ZG "Rudna"); Elżbieta Cieślińska (ZG "Rudna"); Jan Czaja (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Marek Czechowski (ZG "Lubin"); Jan Demianycz (ZG "Lubin"); Mieczysław Domagalski (ZWR); Mariusz Dziurman (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Jan Fill (ZG "Lubin"); Bogusław Gajdos (ZWR); Janusz Gaziński (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Zbigniew Gnojski (ZG "Lubin"); Barbara Grabska (Zakład Hydrotechniczny); Maria Grajewska (ZWR); Teodor Habura (Zakład Hydrotechniczny); Zofia Iwuć (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Janina Jałowicka (Biuro Zarządu); Leokadia Jurasz (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Janusz Kaczmarczyk (ZG "Rudna"); Czesław Kamiński (ZG "Rudna"); Krzysztof Kasperski (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Krzysztof Kawecki (ZG "Lubin"); Zbigniew Kehle (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Wojciech Kędzia (Biuro Zarządu); Mieczysław Kołtowski (ZWR); Piotr Kondoł (Biuro Zarządu); Ryszard Kraczka (ZG "Rudna"); Jerzy Kryca (ZG "Rudna"); Jerzy Kubecki (ZG "Lubin"); Tadeusz Luboch (ZG "Lubin"); Stanisław Łysek (ZG "Lubin"); Szczepan Maczyta (ZG "Lubin"); Andrzej Madejski (ZG "Lubin"); Andrzej Magdziak (ZG "Lubin"); Mirosław Małek (ZG "Lubin"); Jerzy Marchlewski (ZG "Rudna"); Józef Mikołajczak (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Jerzy Nowak (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Bogumiła Ochej (JRGH); Krzysztof Ochocki (ZG "Lubin"); Tomasz Osadczuk (Biuro Zarządu); Stanisław Pater (Biuro Zarządu); Jerzy Pawłowicz (ZG "Rudna"); Janusz Piątkowski (Biuro Zarządu); Wiesław Płuska (ZG "Rudna"); Robert Pratkowiceki (Zakład Hydrotechniczny); Zenon Sabiniarz (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Roman Sawicki (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Andrzej Schirbel (ZG "Lubin"); Jacek Sieniawski (Biuro Zarządu); Kazimierz Skorupa (Zakład Hydrotechniczny); Zbigniew Skrzypczak (ZG "Rudna"); Andrzej Staniak (ZG "Rudna"); Janusz Stępień (ZG "Lubin"); Jan Szyszka (ZWR); Zbigniew Toczek (ZG "Lubin"); Zbigniew Torończak (ZWR); Zbigniew Urbański (ZG "Rudna"); Waldemar Walchlarz (ZG "Lubin"); Mieczysław Wojtowicz (ZG "Rudna"); Wiesław Zagaj (ZG "Rudna"); Zenon Zamróz (ZG "Lubin"); Alicja Zawada (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Jan Zelek (ZG "Rudna"); Andrzej Zyzański (ZG "Polkowice-Sieroszowice").

Brązowy Krzyż Zasługi: Bogdan Andrejczyn (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Zbigniew Baranowski (ZG "Lubin"); Jarosław Blok (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Leszek Bocian (ZWR); Wiesław Chodorowski (ZG "Lubin"); Mieczysław Cygan (Zakład Hydrotechniczny); Piotr Czechowski (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Stanisław Członka (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Stanisław Dobek (Zakład Hydrotechniczny); Piotr Dyrba (ZWR); Zdzisław Gidel (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Krzysztof Herbut (ZG "Lubin"); Roman Hutyra (Zakład Hydrotechniczny); Wojciech Ignatowicz (ZG "Rudna"); Michał Imielski (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Krzysztof Kłudka (ZWR); Rozalia Kuchciak (Biuro Zarządu); Leokadia Kurek (Biuro Zarządu); Marek Leśnik (ZWR); Piotr Markowiak (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Robert Matuszewski (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Andrzej Mielnik (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Mieczysław Nazarewicz (ZG "Lubin"); Adam Niećwieja (ZG "Lubin"); Robert Nowak (Biuro Zarządu); Krzysztof Opalach (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Andrzej Osiecki (Biuro Zarządu); Robert Osman (ZG "Rudna"); Artur Pankiewicz (ZG "Lubin"); Henryk Paprocki (ZG "Lubin"); Zenon Pietkun (ZWR); Aleksander Piotrowski (ZWR); Dżafar Połtorzycki (ZG "Lubin"); Karol Przybysz (ZG "Lubin"); Dariusz Regulski (ZG "Lubin"); Jarosław Ryłko (ZG "Polkowice-Sieroszowice"; Gabriel Siedziukiewicz (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Dariusz Skiba (ZG "Lubin"); Mariusz Skowroński (ZG "Lubin"); Ryszard Sobczak (Zakład Hydrotechniczny); Czesław Stanisławski (ZG "Lubin"); Ewa Stawińska (ZG "Rudna"); Jerzy Struczak (ZG "Lubin"); Krzysztof Szalaty (ZG "Lubin"); Leszek Szynter (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Dariusz Świderski (ZG "Rudna"); Wiesław Tatarynowicz (Zakład Hydrotechniczny); Stanisława Tomkowiak (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Henryk Tesarski (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Andrzej Uściło (ZG "Lubin"); Andrzej Wajs (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Jan Wandzio (ZG "Polkowice-Sieroszowice"); Jan Werbny (ZG "Lubin"); Janusz Węgrzyn (ZG "Lubin"); Maria Węgrzynowska-Kret (ZWR); Dorota Włoch (Biuro Zarządu); Eugeniusz Wróblewski (ZG "Rudna"); Dariusz Zajączkowski (ZG "Lubin"); Janina Zeman (ZWR); Bolesław Zieliński (COPI); Henryk Żydziak (ZG "Polkowice-Sieroszowice").

  na górę

Archiwum

Notowania

2014-12-19
KGHM111,95 PLN
WIG202310,88
Ag1586,00 USc/troz
2014-12-19
Cu6445,50 USD/t
Cu 3M6397,00 USD/t